Terapia

PRAKTYKA TERAPEUTYCZNA

Ukończyłam specjalistyczne, czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre.

Ukończyłam także Podyplomowe Studium Arteterapii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oraz Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę.

Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu: terapii rodzin (Polski Instytut Ericksonowski w Poznaniu),  terapii zaburzeń odżywiania (Polski Instytut Ericksonowski w Poznaniu), kształcenia praktycznych umiejętności pomocy psychologicznej  (Polski Instytut Ericksonowski w Katowicach) a także wprowadzenia do terapii poprzez akceptację i zaangażowanie (acceptance and commitment therapy).

W ramach praktyki psychologicznej uczestniczyłam w spotkaniach l’Association des Outremangeurs Anonymes  w Lotaryngii, we Francji.

W ramach prywatnej praktyki terapeutycznej prowadzę terapię indywidualną osób z zaburzeniami odżywiania (jadłowstręt psychiczny, bulimia psychiczna, zaburzenie z napadami objadania się) oraz nadwagą i otyłością.